UA

Eurocar Finance – перша «ластівка» OTP Leasing у рамках запуску проекту фінансового лізингу автомобілів для фізичних осіб

З 4 квітня 2013 року лізингова компанія «OTP Leasing» спільно з компанією «Єврокар» запускає нову програму фінансового лізингу для фізичних осіб з вигідними умовами придбання автомобілів марки SKODA. Спільна програма, іменована «Eurocar Finance: Твій новий автомобіль SKODA за 24 години!», - це комплексний фінансовий продукт, щомісячний платіж за яким включає витрати на реєстрацію автомобіля, виплати в Пенсійний Фонд, страхові платежі, та передбачає ряд істотних переваг для клієнтів. З квітня програма стартує в Києві, в травні – запуск  в містах-мільйонниках.

Вигоди фінансового лізингу для клієнтів за програмою Eurocar Finance серед іншого включають: нижчі первинні витрати порівняно з кредитною програмою - економія близько 9%; невисокі лізингові платежі протягом строку лізингу; плаваюча ставка фінансування 10,69-11,69% (залежно від програми); авансовий платіж від 20% від вартості автомобіля; термін фінансування до 5 років; валюта фінансування - долари США. Крім того, страхові платежі КАСКО розподіляються на весь термін фінансування і включаються в щомісячний лізинговий платіж, а також щомісяця виплачується транспортний збір і виплати до пенсійного фонду.

Таким чином, фінансовий лізинг – повний комплекс послуг з придбання, супроводу та сервісного обслуговування автомобіля, який дозволяє отримувати задоволення від його експлуатації.

Клієнтам гарантуються швидкість і лояльність з боку лізингової компанії у прийнятті рішень, відсутність прихованих комісій і вибір зручної схеми погашення (ануїтет або стандартний графік).

Для фізичних осіб програма Eurocar Finance – це альтернатива кредиту. Повна вартість автомобіля виплачується протягом всього терміну лізингу, і в кінці строку клієнт має право оформити автомобіль на себе.

«Ми пишаємося тим, що можемо надати нашим клієнтам цей зручний і вигідний фінансовий продукт. У нас цікаві ставки, швидке прийняття рішень, широка мережа відділень по всій країні, де клієнт зможе придбати в лізинг бажаний автомобіль. Ми лояльні по відношенню до наших клієнтів, і головне - ми можемо і плануємо, на відміну від інших лізингових компаній, працювати з багатьма марками, забезпечуючи клієнтам вибір та альтернативне фінансове рішення», - зазначив Генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ автомобільних продажів ОТП Лізинг за телефоном (044) 596-40-58.

ТОВ Лізингова компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» надає послуги високої якості та конкурентні умови фінансування. «ОТП Лізинг» є лідером з фінансування нового бізнесу в 2012 році і партнером найбільших компаній України в різних галузях економіки. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: швидкість і лояльність в прийнятті рішень, мінімальний перелік необхідних документів, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним із провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія «Єврокар» надає послуги через дилерську мережу SKODA, яка покриває всю територію України. В дилерській мережі SKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа SKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація