UA

ОТП Банк збільшив ліміт кредитної лінії для Українського лізингового фонду до 100 млн грн

АТ «ОТП Банк» та ТОВ «Український лізинговий фонд» досягли домовленості про збільшення діючого ліміту кредитної лінії на поповнення обігових коштів до 100 млн грн. Угода передбачає можливість вибірки траншів терміном до 3,5 років та зобов'язання банку з видачі коштів.

«Слід підкреслити, що АТ «ОТП Банк» не тільки в повному обсязі виконував зобов'язання за договором у період дефіциту ліквідності на ринку протягом 2012 року, але також готовий збільшувати обсяги фінансування на прийнятних умовах, створюючи цим сприятливі умови для розвитку бізнесу в Україні», - зазначив Директор ТОВ «Український лізинговий фонд» Кшиштоф Флорчак.

«Ми продовжуємо нарощувати обсяги фінансування для стійких підприємств різних галузей із позитивною кредитною репутацією, і лізингові компанії не стали винятком. Розширення співпраці з ТОВ «Український лізинговий фонд» є ще одним підтвердженням цього. При цьому, враховуючи скорочення активності, до повного виходу багатьох учасників ринку банківських послуг, ми готові забезпечити потреби компаній у додатковому фінансуванні. Наші плани з нарощування кредитного портфеля в цьому році дуже амбітні», - прокоментувала Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація