UA

Весняні знижки 50% на кредити від ОТП Кредит

З 1 березня по 31 травня 2013 року в ОТП Кредит діє спеціальна пропозиція на споживчі кредити. У цей період клієнти ОТП Кредит, брендового підрозділу зі споживчого кредитування АТ «ОТП Банк», мають можливість отримати кредит на покупку техніки в магазинах партнерів зі знижкою 50%. Знижка забезпечується шляхом зменшення щомісячної комісії, яка протягом половини терміну кредитування складатиме всього 1,5%.

Крім того, ОТП Кредит послідовно пропонує вигідні, прості і прозорі умови кредитування: річна відсоткова ставка – 0,01%; кредит видається за спрощеною процедурою без довідки про доходи, поручителів та застави; сума кредиту – від 300 до 25000 гривень; термін – до 24 місяців. Для зручного погашення кредиту ОТП Кредит налагодив широку мережу: банків-партнерів, платіжних терміналів, Citi-Pay, QIWI.

Актуальна кредитна пропозиція від ОТП Кредит дозволить клієнтам здійснити свої весняні бажання, придбати нову техніку і покращити якість життя – з меншим витратним навантаженням на бюджет родини.

Детальніше про умови кредитної пропозиції можна дізнатися на сайті або за телефоном Довідкового центру ОТП Кредит 0 800 300 0 31 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України, з 8:00 до 21:00, без вихідних).

ОТП Кредит сьогодні є структурним бізнес-підрозділом АТ «ОТП Банк» (Україна), що займається розвитком споживчого кредитування. За час свого існування в якості фінансової компанії, ОТП Кредит накопичив великий досвід та досяг значних результатів з розвитку продуктів та послуг у сегменті POS – кредитування, ставши одним з головних гравців ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація