UA

Весняні знижки 50% на кредити від ОТП Кредит

З 1 березня по 31 травня 2013 року в ОТП Кредит діє спеціальна пропозиція на споживчі кредити. У цей період клієнти ОТП Кредит, брендового підрозділу зі споживчого кредитування АТ «ОТП Банк», мають можливість отримати кредит на покупку техніки в магазинах партнерів зі знижкою 50%. Знижка забезпечується шляхом зменшення щомісячної комісії, яка протягом половини терміну кредитування складатиме всього 1,5%.

Крім того, ОТП Кредит послідовно пропонує вигідні, прості і прозорі умови кредитування: річна відсоткова ставка – 0,01%; кредит видається за спрощеною процедурою без довідки про доходи, поручителів та застави; сума кредиту – від 300 до 25000 гривень; термін – до 24 місяців. Для зручного погашення кредиту ОТП Кредит налагодив широку мережу: банків-партнерів, платіжних терміналів, Citi-Pay, QIWI.

Актуальна кредитна пропозиція від ОТП Кредит дозволить клієнтам здійснити свої весняні бажання, придбати нову техніку і покращити якість життя – з меншим витратним навантаженням на бюджет родини.

Детальніше про умови кредитної пропозиції можна дізнатися на сайті або за телефоном Довідкового центру ОТП Кредит 0 800 300 0 31 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України, з 8:00 до 21:00, без вихідних).

ОТП Кредит сьогодні є структурним бізнес-підрозділом АТ «ОТП Банк» (Україна), що займається розвитком споживчого кредитування. За час свого існування в якості фінансової компанії, ОТП Кредит накопичив великий досвід та досяг значних результатів з розвитку продуктів та послуг у сегменті POS – кредитування, ставши одним з головних гравців ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація