UA

ОТП Банк відзначає своє 15-річчя

2 березня цього року ОТП Банк відзначає своє 15-річчя. Історія почалася 2 березня 1998 року, коли банк був зареєстрований в НБУ під назвою АКБ «Райффайзенбанк Україна». Після цього відбувалося завоювання позицій лідера ринку, зміцнення репутації європейського банку, який у відносинах і зі співробітниками, і з клієнтами керується високими стандартами.

У 2006 році банк отримав нового 100-відсоткового акціонера і своє нинішню назву – АТ «ОТП Банк», продовжуючи постійне удосконалення, розвиток, модернізацію та адаптацію до нових ринкових умов і викликів.

За 15 років ОТП Банк зміг розвинути ефективну банківську мережу по всій території країни, яка налічує 150 відділень; зібрав штат професіоналів, працевлаштувавши близько 6 тис. співробітників; став ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні (КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг» і «ОТП Факторинг Україна»). Щорічно ОТП Банк обслуговує майже 900 тис. клієнтів як корпоративного, так і роздрібного секторів, надаючи повний спектр фінансових послуг.

Своє 15-ліття ОТП Банк зустрічає із солідним об'ємом активів 20,3 млрд грн і власним капіталом 3,5 млрд грн (при нормативній вимозі не менше 120 млн грн); із лідерськими позиціями в сегменті Private Banking, зі стабільно зростаючим портфелем корпоративних клієнтів та напрямком споживчого кредитування, представленим на ринку під брендом ОТП Кредит, що динамічно розвивається.

Досягнення ОТП Банку неодноразово підтверджувалися перемогами в різних номінаціях і високими позиціями в рейтингах престижних видань і міжнародних агентств. Так, надійність ОТП Банку була засвідчена виданнями «Експерт Рейтинг», GfK Ukraine, «Економічна правда» та іншими. Професійність та клієнтоорієнтованість банку у різні роки відзначали «Бізнес», «Дело», «Інвестгазета», «Kyiv Post» тощо. Відкритість ОТП Банку визнало одне з найвпливовіших рейтингових агентств Standard & Poor's. Журнал «Банкір», MasterCard Europe і ЄБРР високо оцінили діяльність банку в рамках партнерських програм. А за результатами досліджень ринку праці ОТП Банк був названий найкращим роботодавцем у банківському секторі України.

Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач, від імені керівництва та акціонерів банку, подякував всім співробітникам за їх відданість і зусилля, клієнтам – за їх вибір і лояльність, партнерам – за плідну співпрацю. Говорячи про досягнення банку, пан Хак-Ковач акцентував, що «це не формальний список «регалій», а щоденна копітка праця і високо піднята планка, занижувати яку вже ніяк не можна. А отже, попереду нас чекає ще довга історія, незважаючи на всі труднощі і виклики – позначена відзнаками «кращий», «надійний», «професійний»».

Детальніше про банк, його історії, керівництво та досягнення можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація