UA

Нові переваги синергії ко-брендової карти Shell-OTP Bank

З 1-го березня в OTP Bank стартує акція для власників спільної платіжної картки Shell - ОTP Bank, в рамках якої учасники зможуть скористатися низкою додаткових переваг унікального ко-брендового продукту і взяти участь у розіграші головного призу – подорожі на всесвітній чемпіонат «Формула-1» у Монако.

Так, до існуючих можливостей картки MasterCard класу WORLD, що випускається ОТП Банком в рамках спільного проекту з компанією «Шелл» в Україні (мережа АЗС Shell), передбачено додаткові вигідні умови і подарунки. Зокрема, розраховуючись карткою Shell - ОTP Bank у період з 01.03.2013 по 31.05.2013, власники картки зможуть гарантовано отримати 10 літрів пального, додаткові 1000 SMART-балів відразу після активації картки, а також у період з 01.03.2013 по 31.12.2013 – можливість виграти головний приз - подорож на Гран-прі Формули-1 у Монако. Крім того, картка забезпечує вагомі фінансові переваги – можливість оформити кредитний ліміт до 60 000 грн і отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються на залишок коштів на картковому рахунку.

«Ми постійно розширюємо спектр переваг і можливостей спільної платіжної картки Shell - ОTP Bank, оскільки цей проект має для нас особливе значення. По-перше, він засвідчує нашу клієнтоорієнтованість – адже ми надаємо спеціальний вигідний платіжний інструмент для конкретної категорії клієнтів – користувачів мережі АЗС Shell. По-друге, ми, як соціально відповідальна установа, пишаємося співпрацею з міжнародною енергетичною компанією, яка у своїй діяльності послідовно дотримується принципів сталого енергозберігаючого розвитку і охорони навколишнього середовища, пропонуючи своїм клієнтам інноваційні види пального найвищої якості», - зазначив Володимир Мудрий, член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш докладно з можливостями картки Shell-OTP Bank, а також умовами її оформлення можна ознайомитися на сайті АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація