UA

ОТП Банк підбив підсумки четвертого кварталу 2012 року

OTP Bank закінчив четвертий квартал 2012 року з чистим прибутком після оподаткування 261,5 млн грн. Банк зміг отримати позитивний фінансовий результат завдяки впровадженню комплексу заходів з оптимізації операційної структури, управління ризиками і розробці нових актуальних продуктових пропозицій і послуг для клієнтів різних категорій. Чистий процентний дохід банку на кінець року досяг 1,7 млрд грн, комісійний дохід зріс до 400 млн грн. Протягом четвертого кварталу банком було отримано процентний дохід у розмірі 759 млн грн, що на 133 млн грн більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Активи банку (з урахуванням резервів) за підсумками року дещо зменшилися до 20,3 млрд грн порівняно з 22,5 млрд грн у 2011 році. Загальний кредитний портфель банку незначно скоротився до 14,6 млрд грн, з них 9,5 млрд грн - кредити юридичним особам, і 5,1 млрд грн – кредити, видані фізичним особам. Протягом четвертого кварталу активи банку (з урахуванням резервів) зросли на 350 млн грн, сума наданих кредитів збільшилася майже на 600 млн грн.

Зобов'язання банку на кінець 2012 року скоротилися до 16,8 млрд грн порівняно з 19,4 млрд грн на початок року. Загальний депозитний портфель збільшився до 8,97 млрд грн з 8,7 млрд грн у попередньому кварталі. Зокрема, кошти юросіб зменшилися до 3,43 млрд грн, а кошти фізичних осіб зросли до 5,54 млрд грн.

Власний капітал банку на кінець 4-го кварталу 2012 року склав 3,5 млрд грн (при нормативній вимозі не менше 120 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 25 січня 2013 року зафіксувався на рівні 13,77% (при нормативній вимозі 10%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація