UA

ОТП Банк надав фінансування Житомирському маслозаводу

У кінці 2012 року АТ «ОТП Банк» та ПАТ «Житомирський маслозавод» досягли домовленості про надання Компанії значного боргового фінансування. Угода передбачає встановлення двох лімітів: відкриття кредитної лінії на поповнення обігових коштів та придбання облігацій підприємства. Очікується, що за рахунок залучених коштів ПАТ «Житомирський маслозавод» збільшить обсяги виробництва молочних продуктів під ТМ «Рудь».

«Приємно відзначити, що ОТП Банк готовий кредитувати вітчизняні підприємства молочної галузі на прийнятних умовах і тим самим створює сприятливі умови для розвитку даного бізнесу в Україні», - відзначив Генеральний директор ПАТ «Житомирський маслозавод» Сергій Вівсик.

«Фінансування підприємств харчової промисловості було і залишається одним із пріоритетних напрямків корпоративної бізнес-лінії АТ «ОТП Банк». Угода з ПАТ «Житомирський маслозавод» стала ще одним підтвердженням цього. Наші плани на 2013 рік передбачають ще більш активне нарощування корпоративного кредитного портфеля в цільових галузях для фінансово стабільних позичальників з гарною кредитною репутацією на ринку», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» – лідер серед українських виробників морозива. Морозиво під ТМ «Рудь» налічує близько 100 найменувань і відоме не тільки на території України, а й у Казахстані, Ізраїлі, Грузії, Азербайджані та Молдові.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація