UA

OTP Bank пропонує КАСКО зі знижкою 25%

Нагадуємо, що до 27 грудня всі клієнти ОТП Банку можуть оформити КАСКО зі знижкою 25%. Застрахувати авто за 3/4 ціни клієнти можуть у всіх відділеннях банку, забезпечивши захист свого транспортного засобу і значно заощадивши на вартості такого страхового покриття.

За умовами акції з 25% знижкою надаються всі види полісів КАСКО: Стандарт, КАСКО 50/50 і КАСКО Регіон. Таким чином, клієнти можуть вибрати саме той тип покриття, який відповідає їх потребам і пріоритетам.

«Піклуючись про безпеку своїх клієнтів і пропонуючи найкращі та найвигідніші фінансові рішення, ОТП Банк підготував унікальну пропозицію, що поєднує і захист, і переваги для користувачів - КАСКО зі знижкою 25%. Це більше, ніж пропонують більшість страхових компаній. І ми хотіли б, щоб цим продуктом скористалися всі автомобілісти, які ще не застрахували своє авто, адже страховий захист на дорозі - це ще й важливий соціально відповідальний жест кожного свідомого громадянина», - зазначив Євген Настрадін, Член Правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Для довідки, КАСКО (від іспанського слова casco - корпус) - це страхування автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкоджень та / або угону, яке не включає страхування майна, що перевозиться (КАРГО), та відповідальності перед третіми особами (ОСАГО, ДГО) тощо. КАСКО - це добровільне страхування, яке підкреслює свідомість водія.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація