UA

OTP Bank ‒ «Фаворит» споживчого кредитування!

15 грудня 2012 завершився черговий цикл щорічного рейтингового дослідження в рамках Конкурсу «Фаворити Успіху», який визначив найбільш успішні торгові марки України 2012 року! За підсумками голосування OTP Bank посів першу рейтингову позицію в номінації «Споживчий кредит» і був визнаний найкращою і найбільш успішною українською компанією 2012 року в цій категорії!

За умовами рейтингу успіх компанії за трьома складовими оцінювали експерти (якість), публічні люди та знаменитості (популярність) і безпосередні споживачі (довіра). В онлайн-голосуванні, яке проводилося протягом усього року на порталі FAVOR.com.ua, свої оцінки конкурсантам дали понад 40 тисяч учасників з усіх регіонів України.

Ця перемога ОТП Банку, який представлений на ринку споживчого кредитування під брендом «ОТП Кредит», підкріплюється і відповідними показниками діяльності банку в цьому сегменті. Так, за 2012 частка ринку ОТП Банку в споживчому кредитуванні збільшилася на 50% порівняно з 2011 роком; з моменту запуску цього бізнесу банк залучив близько 500 тисяч клієнтів і налагодив відносини з понад 16 тис. партнерів у всіх регіонах України. Банком постійно розробляються нові унікальні і вигідні для клієнтів пропозиції та програми. Наприклад, в рамках співпраці з мережею магазинів побутової техніки «Фокстрот» ОТП Банк представлений на унікальній кредитній точці «Сучасні фінансові рішення», на якій у найближчій перспективі будуть пропонуватися не тільки споживчі кредити, але і більш комплексні фінансові рішення. А з початку грудня був запущений проект I-POS, який являє собою кредитну бренд-зону, де клієнти можуть скористатися комплексом фінансових послуг.

«ОТП Банк завжди розробляє свої сервіси і рішення, думаючи в першу чергу про споживачів цих послуг. Ми не пропонуємо клієнтам непотрібних «плюшок», а намагаємося максимально задовольняти їхні потреби. Даний рейтинг і висока оцінка клієнтів підтверджує, що Банк пропонує клієнтам саме те, що їм потрібно», - зазначив Володимир Мудрий, член Правління АТ «ОТП Банк», який очолює бізнес-лінію споживчого кредитування.

Керуючись підвищеним попитом на цей банківський продукт, ОТП Банк планує продовжувати нарощувати кредитний портфель у сегменті споживчого кредитування і в 2013 році, послідовно вдосконалюючи якість сервісу, поповнюючи пакет пропозицій і розширюючи географію своєї присутності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація