UA

OTP BANK відкрив кредитну лінію компаніям Групи VALINOR

У жовтні 2012 р. АТ «ОТП Банк» відкрив поновлювану кредитну лінію строком на 3 роки на загальну суму 49 000 000 грн. для компаній ПАТ «Кам'яномостівcьке хлібоприймальне підприємство», ПАТ «ЛЕБІДЬ», ТОВ «ІМ.КЛ.ПЕТРОВСЬКОГО» та ТОВ «ЮТС-Агропродукт», які входять до Групи VALINOR. При укладанні угоди обидва партнери висловили націленість на довгострокове плідне співробітництво.

Група Valinor – одна з найбільших агропромислових груп у країнах СНД, яка займається вирощуванням, зберіганням і реалізацією різних с/г культур, зокрема пшениці, кукурудзи, ячменю, ріпаку та соняшнику.

У 2011 р. прибуток Групи склав 252,757 млн. дол. США, EBITDA – 121 млн. дол. США Земельний банк нараховує 358 тис. га, в тому числі на території Росії (235 тис. га) та України (123 тис. га).

«Ми і надалі будемо дотримуватися своєї принципової стратегії розвитку корпоративного банкінгу, кредитування національної економіки і вибудовування довгострокових партнерських відносин, як з новими, так і з існуючими корпоративними клієнтами банку», - зазначила Алла Василівна Бініашвілі, Член Правління, яка очолює корпоративну бізнес-лінію АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація