UA

OTP Bank досяг 100-тисячного рубежу за кількістю користувачів OTPdirekt!

Система дистанційного банківського обслуговування ОТП Банку OTPdirekt сягнула нової історичної віхи: загальна кількість клієнтів, що успішно користуються послугою OTPdirekt, перевищила 100000. Ювілейний контракт був укладений 14 грудня 2012 року у Михайлівському відділенні АТ «ОТП Банк» у м. Києві.

OTPdirekt – це унікальна послуга, що поєднує в собі всі переваги можливостей систем Інтернет-, SMS- та телефонного банкінгу. Вона дозволяє користувачу контролювати рух коштів та керувати своїми фінансами з будь-якої точки світу, маючи під рукою лише телефон або доступ до мережі Інтернет. А надійні та сертифіковані технології, що використовуються банком, гарантують максимальний захист коштів клієнтів. За час роботи послуги її сервісний функціонал значно розширився, вона стала доступнішою та зручнішою для кожного користувача.

«Цей наш перший крок через 100-тисячний поріг, але, впевнені, далеко не останній у наших далекосяжних планах покращення якості послуги, збільшення кількості сервісів та максимального спрощення механізмів взаємодії клієнта та банку. Ми дякуємо нашим існуючим користувачам за їх вибір і запрошуємо нових клієнтів скористатися перевагами сучасної банківської системи», - зазначив Ярослав Чигляєв, начальник Відділу розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація