UA

ОТП Банк визнаний кращим сервісним банком

ОТП Банк став переможцем у номінації «Кращий сервісний банк» за результатами щорічної національної премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2012, організатором якої є фінансово-економічний щотижневик «Інвестгазета». Банк був визнаний кращим за якістю обслуговування шляхом голосування, яке проходило на сайтах investgazeta.ua та delo.ua і налічувало більше п'яти тисяч думок і 175 (!) банків-учасників.

Серед опитаних українських підприємців, експертів фінансового ринку та клієнтів банків, саме клієнти мали найбільшу вагу у визначенні переможців. Саме клієнти є головними суддями фінансових ініціатив, а їхні інтереси – основою для нових рішень і постійного вдосконалення фінустанов. І саме клієнти назвали ОТП Банк кращим за якістю сервісу.

«Наша перемога в номінації «Кращий сервісний банк» є цілком заслуженою і логічною, враховуючи ті масштабні зусилля і програми, які систематично реалізують всі наші підрозділи і співробітники з метою удосконалення якості обслуговування в нашому банку. Реалізовуючи поставлену мету «Стати банком №1 для наших клієнтів», ми намагаємося завжди пропонувати нашим клієнтам всі можливі переваги: і цифрові технології, і широкий асортимент банківських продуктів і сервісів, і, насамперед, індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів», - зазначив Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.

Варто відзначити, що це вже не перша перемога ОТП Банку за оцінкою якості послуг – банк неодноразово удостоювався премій провідних банківських інститутів та ділових видань (Euromoney, The Banker, ЄБРР, Deutsche Bank, Commerzbank AG, «Економічна правда», «Інвестгазета», «Бізнес» тощо.)

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація