UA

25% річних за депозитами у гривні в OTP BANK

OTP Bank пропонує підвищену постійну ставку 25% річних за строковими депозитами у гривні терміном на 3 місяці. Тариф вступив у дію з 26.11.2012 та діє на постійній основі.

«Ми зважено підійшли до запровадження нової ставки 25%, адже вона має чітке ринкове обґрунтування як для банку, так і наших клієнтів. Ця пропозиція дасть можливість нашим вкладникам отримати високий дохід за оптимальний термін розміщення вкладу, а банку дозволить залучити додаткові ресурси у національній валюті, на які, як відомо, є значний попит у поточному фінансовому сезоні. Крім того, за оцінками експертів, розміщення вкладів у гривні є на сьогодні найдоцільнішим фінансовим рішеннями з огляду на їх прибутковість і відсутність ризику втрати коштів при обміні валюти. Таким чином, ми продовжуємо нашу традиційну політику – пропонувати нашим клієнтам завжди вигідні продукти та якісне обслуговування», - прокоментувала Олександра Сокольська, Начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація