UA

25% річних за депозитами у гривні в OTP BANK

OTP Bank пропонує підвищену постійну ставку 25% річних за строковими депозитами у гривні терміном на 3 місяці. Тариф вступив у дію з 26.11.2012 та діє на постійній основі.

«Ми зважено підійшли до запровадження нової ставки 25%, адже вона має чітке ринкове обґрунтування як для банку, так і наших клієнтів. Ця пропозиція дасть можливість нашим вкладникам отримати високий дохід за оптимальний термін розміщення вкладу, а банку дозволить залучити додаткові ресурси у національній валюті, на які, як відомо, є значний попит у поточному фінансовому сезоні. Крім того, за оцінками експертів, розміщення вкладів у гривні є на сьогодні найдоцільнішим фінансовим рішеннями з огляду на їх прибутковість і відсутність ризику втрати коштів при обміні валюти. Таким чином, ми продовжуємо нашу традиційну політику – пропонувати нашим клієнтам завжди вигідні продукти та якісне обслуговування», - прокоментувала Олександра Сокольська, Начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація