UA

Чистий прибуток OTP Group за 9 місяців 2012 року становив 123,7 млрд форинтів

Скоригований чистий прибуток OTP Group за підсумками 9 місяців 2012 року скоротився на 6% у річному обчисленні і склав 123,7 млрд форинтів. Водночас, скоригований прибуток за 3-й квартал 2012 становив 43,0 млрд форинтів, що на 16% більше порівняно з попереднім кварталом. У структурі загального прибутку Групи за 3-й квартал частка іноземних дочірніх компаній склала 19,5 млрд форинтів (+26%), а за підсумками 9 місяців внесок іноземних «дочок» склав 53,5 млрд форинтів, що свідчить про подальше збільшення частки іноземного бізнесу в загальному прибутку OTP Group. При цьому серед іноземних дочірніх компаній лідируючі позиції прибутковості за підсумками 9 місяців залишилися за компаніями в Росії (33 млрд форинтів) і Болгарії (24 млрд форинтів). Дочірні компанії в Хорватії та Словаччині продовжували демонструвати позитивні результати. Українські та румунські структури продемонстрували більш помірні показники внаслідок спаду активності ринку та підвищених вимог до формування резервів.

Операційний прибуток OTP Group за 3-й квартал склав 115 млрд форинтів (+3% порівняно з попереднім періодом), у той час як за 9 місяців цей показник збільшився на 4% до 340 млрд форинтів.

Після значного погіршення якості кредитного портфеля в 2-му кварталі 2012 року, частка проблемних кредитів у 3-му кварталі значно зменшилася в результаті комплексних програм з оптимізації погашення кредитної заборгованості в роздрібному і корпоративному портфелі.

Сильні позиції ліквідності Групи не вимагали жодного додаткового фондування в іноземній валюті. Навпаки, на кінець вересня розмір валових ліквідних резервів Групи досяг 5,8 млрд євро.

Показник достатності капіталу (CAR) OTP Group за МСФЗ у третьому кварталі збільшився до 18,2% (+0,4 у квартальному обчисленні). Коефіцієнт достатності основного капіталу першого рівня Tier1 досяг 13,9%.

Показник CAR OTP Bank Plc. за Угорським стандартом фінансової звітності зафіксувався на рівні 18,2% станом на кінець вересня 2012 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація