UA

OTP Bank призначив нового члена Правління

Новим членом Правління і фінансовим директором АТ «ОТП Банк» призначений Тарас Олегович Проць. Пан Міклош Бебіак, який займав пост фінансового директора ОТП Банку з 2008 р., продовжить роботу в банку до закінчення терміну дії контракту, зосередивши зусилля на завершенні проекту річного фінансового звіту банку за 2012 рік.

«При виборі кандидатури на цю посаду ми керувалися кількома критеріями: по-перше, новий фіндиректор повинен бути висококваліфікованим експертом у сфері управління фінансами, щоб відповідати високій професійній планці ОТП Банку, а по-друге, він повинен володіти достатнім ідейно-енергетичним зарядом, щоб ефективно реагувати на нові виклики і кризові явища в банківській сфері. Ми вважаємо, що пан Проць у повній мірі відповідає цим вимогам. Від імені керівництва, я радий вітати Тараса в команді ОТП Банку», - прокоментував призначення Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Тарас Проць приступає до виконання обов'язків фінансового директора з 6 листопада 2012 р. В ОТП Банк він перейшов з Банку Форум (група Commerzbank), де він посідав посаду Члена Правління, відповідального за управління фінансами. До цього пан Проць працював у компаніях Deloitte & Touche (2007-2009 рр.) та UniCredit Group (2000-2007 рр.). Тарас Проць закінчив Міжнародний християнський університет (м. Київ), отримавши диплом бакалавра бізнес-адміністрування з відзнакою. А також здобув ступінь магістра за фахом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в Європейському Університеті (Київ). Вільно володіє англійською мовою.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація