UA

OTP Bank підтримує унікальну експозицію Віктора Вазарелі в рамках ART KYIV contemporary 2012

З 1 по 11 листопада, під егідою Посольства Угорської Республіки в Україні та за фінансової підтримки АТ «ОТП Банк», вперше в Україні буде представлено роботи світового класика сучасного мистецтва, засновника оптичного мистецтва («оп-арт») Віктора Вазарелі. Виставка «Творча спадщина і міф Віктора Вазарелі» відбудеться на VII Міжнародному форумі ART KYIV contemporary 2012, в рамках Спеціального проекту на Угорській платформі в Мистецькому Арсеналі. Очікується, що даний захід стане одним із найяскравіших подій угорської культури в українській столиці, адже значення явища «оптичних ілюзій» Віктора Вазарелі для розвитку сучасного мистецтва, а також будівництва і дизайну, важко переоцінити.

Експозицію складуть твори з приватної колекції угорського колекціонера пана Тібора Чепеі, який був другом Вазарелі, і якому художник доручив поширювати ідеї його творчості.

«Ця виставка є знаковим втіленням покликання для всіх залучених сторін: для пана Чепеі, який продовжує популяризацію художньої спадщини свого друга; для Посольства Угорщини в Україні, яке здійснює культурне представництво угорського народу; та, звичайно, для ОТП Банку, який послідовно і вже традиційно підтримує подібні ініціативи, тим самим реалізуючи свою ціннісну місію підвищення громадянських і культурних стандартів», - охарактеризувала виставку Маргарита Бондаренко, PR Директор АТ «ОТП Банк».

Відкриття виставки відбудеться у Києві 1 листопада 2012 року, після чого колекція буде показана в Одесі і ще кількох великих містах України. Детальніше про проект та експозицію можна дізнатися на сайті Мистецького Арсеналу artarsenal.in.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація