UA

Двадцять відділень OTP Bank приєднуються до «золотої» мережі

Починаючи з 17 вересня 2012 року ще 20 відділень банку будуть здійснювати операції з продажу банківських металів. У відповідь на ринкові тенденції та реагуючи на збільшення попиту, банк розширив до 32 кількість відділень, де відтепер можна придбати готівкові банківські метали.

Наразі у кожному обласному центрі України банк здійснює операції з готівковими та безготівковими банківськими металами. Детальніше про переваги того чи іншого виду: https://www.otpbank.com.ua/privateclients/bank-metals/.

«Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а  й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як постійне зростання ціни на золото, так і закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу. А протягом серпня 2012 року ціна на золото зросла на 7%» - говорить В’ячеслав Фоменко, керівник проектів відділу активно-пасивних продуктів банку.

Більшість аналітиків прогнозують зростання ціни на банківські метали на 20% у доларовому еквіваленті до середини 2013 року, що у сукупності із очікуваною девальвацією гривні, дозволить інвесторам суттєво збільшити свої активи (як за рахунок зростання ціни на золото, так і за рахунок подорожчання долару США відносно гривні).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація