UA

ОТП Лізинг отримав 70 млн доларів від OTP Bank Plc.

Лізингова компанія «ОТП Лізинг» отримала нову кредитну лінію у розмірі 70 млн доларів від OTP Bank Plc. (Будапешт).

Кредитна лінія буде використовуватися для фінансування договорів лізингу легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, вантажних вагонів і технологічного устаткування, строком до 5 років в доларах США.

«Ми плануємо використовувати ці кошти до кінця 2012 року на програми лізингового фінансування для українських компаній. Надана нам кредитна лінія є реальним свідченням реалізації довгострокової стратегії розвитку ОТП в Україні а також нашого внеску в розвиток української економіки» - говорить генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Крім того, компанія володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: скорочений перелік необхідних документів, швидкий розгляд заявок та прийняття рішення, збільшені ліміти фінансування (до 12 млн дол. США), кваліфіковане обслуговування і т. ін.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». Основним напрямком діяльності компанії є надання послуг з довгострокового фінансового та оперативного лізингу. Компанія активно працює як з великим, так і з середнім корпоративним бізнесом.

Компанія входить в трійку лідерів серед лізингових компаній, представлених на українському ринку згідно з даними Асоціації лізингодавців України. У першій половині 2012 року компанія «ОТП Лізинг» посіла друге місце за обсягами нового бізнесу. Станом на кінець 1-го півріччя 2012 року активи компанії становили 877 798 млн грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація