UA

ОТП Банк підбив підсумки другого кварталу 2012 року

OTP Bank закінчив другий квартал 2012 року зі збитком 32,3 млн грн, що було зумовлене необхідністю формування значних резервів на покриття проблемних кредитів. Загалом банк дотримувався зваженої кредитно-фінансової політики в умовах глобальної фінансової нестабільності і підвищених системних ризиків на міжнародному та вітчизняному банківському ринках. Чистий процентний дохід банку за поточний квартал досяг 710,7 млн грн, комісійний дохід зріс до позначки 181,3 млн грн.

Активи банку (з урахуванням резервів) дещо зменшилися до 21,3 млрд грн порівняно з 23,2 млрд грн у попередньому періоді. Кредитний портфель банку за підсумками другого кварталу склав 15 млрд грн, з них 9,6 млрд грн - кредити юридичним особам, і 5,4 млрд грн – кредити, видані фізичним особам.

Зобов'язання банку на кінець другого кварталу скоротилися до 18,1 млрд грн порівняно з 19,4 млрд грн на початок року. Загальний депозитний портфель збільшився до 9,2 млрд грн з 7,9 млрд грн у попередньому кварталі. Зокрема, кошти юросіб зменшилися до 3,7 млрд грн, а кошти фізичних осіб зросли до 5,5 млрд грн.

Власний капітал банку на кінець другого кварталу склав 3,2 млрд грн. Регулятивний капітал АТ «ОТП Банк» зафіксувався на рівні 4,1 млрд грн, адекватність регулятивного капіталу — 19,12% (майже удвічі перевищивши нормативну вимогу 10%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація