UA

Володимира Мудрого призначено членом Правління ОТП Банк

Рішенням Наглядової Ради АТ «ОТП Банк» від 07.07.12 року Володимир Мудрий (генеральний директор ТОВ «ОТП Кредит») заступає на посаду члена Правління банку з 10 липня 2012 р.

Нагадаємо, що з 2 липня 2012 року, внаслідок злиття фінансової компанії ТОВ «ОТП Кредит» і АТ «ОТП Банк», ТОВ «ОТП Кредит» входить в структуру банку в якості бізнес-підрозділу. Банк буде надавати продукти та послуги на ринку споживчого кредитування під брендом «ОТП Кредит». Це сприятиме розвитку нових можливостей і пропозицій для існуючих і нових клієнтів.

Володимир Мудрий народився у 1979 році. Закінчив економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) і Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Одружений, виховує доньку та сина.

Професійний досвід:

2010 - 2012 рр. – генеральний директор ТОВ «ОТП Кредит»

2008 - 2010 рр. – начальник Управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів Банку

2007 - 2008 рр. – заступник начальника операційного відділу ОТП Банку

2005 - 2007 рр. – начальник операційного відділу Волинської філії ОТП Банку

2003 - 2005 рр. – заступник начальника бек-офісу головного Волинського регіонального управління «Приват Банку»

2002 - 2003 рр. – начальник відділу кредитування фізичних осіб та контролю над депозитами головного офісу «Приват Банку» у Волинському регіоні

2001-2002 рр. – спеціаліст головного Волинського регіонального управління «Приват Банку».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація