UA

Прес-конференція на тему: «Презентація нової стратегії роботи ОТП Банку в Україні»

Інформуємо вас про те, що вчора, 22 травня, в прес-центрі інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему: «Презентація нової стратегії роботи ОТП Банку в Україні», спікерами на якій були Голова Наглядової ради банку пан Іштван Хамец та Голова Правління пан Тамаш Хак-Ковач.

Пан Іштван Хамец презентував коротке резюме діяльності та майбутніх планів OTP Group щодо українського банку. Так, ефективність і стабільність діяльності банківської групи підтверджується низкою важливих показників:

  • Скоригований прибуток Групи після оподаткування в 1 кварталі 2012 року залишився стабільним, а прибуток до оподаткування, без урахування одноразових статей витрат, зріс на 5%;
  • Коефіцієнти достатності капіталу значно перевищують нормативний мінімум, як на консолідованому рівні, так і на рівні членів Групи;
  • OTP Bank увійшов до трійки лідерів за результатами Загальноєвропейського стрес-тесту, який проводився в 2011 році Європейським управлінням з банківського нагляду (EBA), - без вливань капіталу з боку держави чи ринку OTP Bank залишив позаду основних конкурентів у регіоні (Erste Bank, Raiffeisen Bank International, UniCredit Group, Commerzbank та ін.);
  • Значний буфер ліквідності є гарантією стабільної діяльності банку навіть у складних кризових умовах;
  • Високий курс акцій OTP Bank відображає, з одного боку, стабільну роботу банку, а з іншого - значну прибутковість у порівнянні з конкурентами в регіоні.

Стосовно майбутнього дочірнього банку OTP в Україні, пан Хамец ще раз підтвердив, що в планах Групи довгострокова і успішна присутність на українському ринку, розвиток бізнесу і підтримка українських дочірніх компаній з боку материнського банку.

Пан Тамаш Хак-Ковач поділився своїм баченням ситуації на українському ринку, назвав причини, з яких все складніше залишатися рентабельними на цьому ринку, а також представив пріоритетні напрямки діяльності банку на цей рік. У першу чергу, він підкреслив важливість збереження моделі універсального банку, а також виділив найближчі стратегічні завдання:

  • Збереження і нарощування позицій у сегменті великого корпоративного бізнесу;
  • Створення більш ефективної сервісної моделі в сегментах mid-caps і заможних клієнтів;
  • Розвиток POS-кредитування, видачі кредитних карт і cash-кредитів, швидке нарощування частки ринку в цьому сегменті.

Таким чином, керівники банку в спілкуванні з представниками ЗМІ донесли ключові меседжі: у нас є професійні фінансові рішення, що ґрунтуються на аналізі ринку і розумінні потреб наших клієнтів; ми маємо всі ресурси і конкурентні переваги для подальшого збільшення частки ринку; український OTP Bank є членом стабільної, інноваційної та прогресивної банківської групи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація