UA

АТ «ОТП Банк» з прибутком закінчив перший квартал 2012 року

Чистий прибуток АТ «ОТП Банк» за підсумками першого кварталу 2012 року склав 6,25 млн грн. Чистий процентний дохід банку за перший квартал (наростаючим підсумком) досяг 368,3 млн грн, комісійний дохід зріз порівняно з показником першого кварталу 2011 року (74,5 млн грн) до позначки 85,7 млн грн.

Активи банку зросли порівняно з попереднім періодом до 23,4 млрд грн (за попередній період —22,5 млрд грн). Кредитний портфель банку за підсумками першого кварталу склав 16,2 млрд грн, з них 10,3 млрд грн - кредити юрособам, і 5,8 млрд грн - кредити фізособам.

Зобов'язання банку на кінець першого кварталу зросли до 20,2 млрд грн. Депозитний портфель збільшився до 9,8 млрд грн (з 8,7 млрд грн у попередньому періоді). Зокрема, обсяг коштів юросіб збільшився  на 0,7 млрд грн до 4,8 млрд грн, фізосіб – на 0,5 млрд грн до 5 млрд грн.

Власний капітал банку на кінець першого кварталу склав 3,1 млрд грн. Регулятивний капітал АТ «ОТП Банк» зафіксувався на рівні 4,2 млрд грн, адекватність регулятивного капіталу — 19,33%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація