UA

Призначено нового Голову Наглядової Ради АТ «ОТП Банк»

11 квітня відбулося засідання річних Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП Банк», в ході якого були затверджені зміни у складі Наглядової Ради: новим Головою, замість пана Пала Ковача  (Pal Kovacs), який очолював Раду з 2006 року, призначено пана Іштвана Хамеца (Istvan Hamecz).

Також у складі Наглядової Ради банку відбулися наступні зміни: замість Андраша Грофа (Andras Grof) та  Антала Дьюлаварі (Antal Gyulavari) посади членів Наглядової Ради з 11 квітня 2012 року, на термін до проведення річних Загальних зборів Акціонерів у 2014 році, посіли пан Іштван Мешко (Istvan Mesko) та пан Адам Сентпетері (Adam Szentpeteri).

Крім того, продовжено повноваження чотирьох членів Наглядової Ради банку.

Таким чином, оновлений склад Наглядової Ради АТ «ОТП Банк» наступний: пан Іштван Хамец (Istvan Hamecz) - Голова Наглядової Ради АТ «ОТП Банк», та члени Наглядової Ради АТ «ОТП Банк»: пан Іштван Добош (Istvan Dobos), пан Андраш Бечеі (AndrГЎs Becsei), пані Ілдіко Каталін Сюч Борошни (IldikГі Katalin SzЕ±ts BorosnГ©), пані Агнеш Юліанна Куммер (Agnes Julianna Kummer), пан Іштван Мешко (Istvan Mesko) та пан Адам Сентпетері (Adam Szentpeteri).

Iштван Хамец з 2007 року є президентом OTP Fund Management Co., інвестиційного підрозділу OTP Group та однієї з найбільших в Угорщині компаній по управлінню активами. До цього пан Хамец займав посаду Директора з економічної та монeтарної політики в Центральному банку Угорщини.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація