UA

Офіційне повідомлення Про зміни у складі Правління АТ «ОТП Банк» (Україна)

OTP Bank Plc. повідомляє про те, що Дмитро Володимирович Зінков буде звільнений від обов'язків Голови Правління за взаємною згодою сторін з 29 лютого 2012 року. Одночасно пан Зінков покине всі займані посади у всіх асоційованих компаніях банку.

Пан Зінков почав роботу в банку у 1999 році, а з липня 2006 року ‒ обіймав посаду Голови Правління АТ «ОТП Банк». У 2007 році пан Зінков став переможцем у престижній номінації «Банкір року» за версією тижневика «Бізнес»; на сьогодні він займає посаду Голови Ради директорів Форуму Провідних Міжнародних Фінансових Установ.

Керівництво OTP Group висловлює подяку пану Зінкову за його зусилля, відзначаючи його важливий внесок у становлення і розвиток дочірнього банку Групи в Україні. Група також високо оцінює результати його роботи, зокрема щодо подолання наслідків фінансової кризи.

Після припинення виконання обов'язків паном Зінковим, український дочірній банк OTP Bank після проведення всіх необхідних узгоджень очолить д-р Тамаш Хак-Ковач (Dr. TamГЎs HГЎk-KovГЎcs). Д-р Тамаш Хак-Ковач, економіст за освітою, розпочав свою професійну діяльність у страховій компанії Providencia Insurance Plc., потім обіймав посаду генерального директора в Голландсько-угорському консорціумі. З 2000 року пан Хак-Ковач виконував обов'язки Голови Правління дочірнього банку Commerzbank в Угорщині, з липня 2007 року очолював дочірній банк Commerzbank у Москві, а з травня 2010 року керував підрозділом Центральної та Східної Європи (CEE) Commerzbank.

До офіційного призначення д-ра Тамаша Хак-Ковача, в якості в. о. Голови Правління буде виступати пані Лілія Лазепко, член Правління, яка відповідає за інформаційні технології та операційну діяльность.

OTP Bank Plc.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація