UA

АТ «ОТП Банк» розпочав співпрацю з мережею АЗС «Шелл»

ОТП Банк і Шелл випустили спільну платіжну картку.

Нова карта Shell-OTP Bank міжнародної системи MasterCard класу World поєднує переваги міжнародних платіжних карт і програми для постійних клієнтів «Клубу Shell Smart».

Так, Shell-OTP Bank дозволяє накопичувати бонусні SMART-бали не тільки при розрахунках за паливо, а й за будь-які інші покупки в будь-якій точці світу, а також в Інтернеті. За кожні 10 гривень покупок власник карти Shell-OTP Bank отримує 1 SMART-бал, і, накопичивши певну кількість таких балів, зможе обміняти їх на подарунки і бонуси від мережі АЗС «Шелл».

«Проте переваги нашої нової карти – не тільки у можливості заробити бонуси, - відзначає в.о. члена правління ОТП Банк Євген Настрадін. – Shell-OTP Bank має всі переваги карти world-класу, а крім того, дає можливість отримувати додатковий дохід - адже банк нараховує 4,5% на залишок коштів на рахунку».

Більш докладно з можливостями картки Shell-OTP Bank, а також умовами її оформлення можна ознайомитися на сайті АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація