UA

АТ «ОТП Банк» розпочав співпрацю з мережею АЗС «Шелл»

ОТП Банк і Шелл випустили спільну платіжну картку.

Нова карта Shell-OTP Bank міжнародної системи MasterCard класу World поєднує переваги міжнародних платіжних карт і програми для постійних клієнтів «Клубу Shell Smart».

Так, Shell-OTP Bank дозволяє накопичувати бонусні SMART-бали не тільки при розрахунках за паливо, а й за будь-які інші покупки в будь-якій точці світу, а також в Інтернеті. За кожні 10 гривень покупок власник карти Shell-OTP Bank отримує 1 SMART-бал, і, накопичивши певну кількість таких балів, зможе обміняти їх на подарунки і бонуси від мережі АЗС «Шелл».

«Проте переваги нашої нової карти – не тільки у можливості заробити бонуси, - відзначає в.о. члена правління ОТП Банк Євген Настрадін. – Shell-OTP Bank має всі переваги карти world-класу, а крім того, дає можливість отримувати додатковий дохід - адже банк нараховує 4,5% на залишок коштів на рахунку».

Більш докладно з можливостями картки Shell-OTP Bank, а також умовами її оформлення можна ознайомитися на сайті АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація