UA

АТ «ОТП Банк» розширив «золоту» мережу

З 1 лютого золоті зливки можна буде придбати в 12 відділеннях «ОТП Банк».

З початку лютого операції з банківськими металами (золотом) стануть доступні у відділеннях АТ «ОТП Банк» по всій Україні. Крім трьох відділень у Києві, які до сьогодні здійснювали подібні операції (Головний офіс, «Софіївське» і «Старокиївське»), до «золотої мережі» долучилися також відділення «Сінне» і «Політехнічне» у Києві, «Крутогірне» відділення у Дніпропетровську, «Приморське» відділення в Одесі, а також Регіональні дирекції у Харкові, Львові, Запоріжжі, Донецьку та Вінниці.

«Важливо відзначити, що зазначені 12 відділень – це ті відділення, де золоті злитки присутні фізично, тобто їх можна придбати день у день. У всіх інших відділеннях також можна провести операції з банківськими металами, але з відкладеною поставкою злитків: клієнт оплачує за курсом на сьогодні, а отримує злитки протягом 3-5 днів. При цьому він нічого не втрачає, оскільки застрахований від зростання ціни», — розповідає В'ячеслав Фоменко, керівник проектів відділу активно-пасивних продуктів роздрібного бізнесу.

На думку більшості експертів ринку, банківські метали сьогодні є одним із найбільш привабливих інвестиційних інструментів. «Золото цього року, судячи з усього, ще має неодноразово перевищити свій історичний максимум ціни, оскільки саме в ньому інвестори знаходять притулок на тлі загальної нестабільності у світовій економіці, коли євро і долар залишають привід для сумнівів у їх стабільності. Навіть протягом зазвичай інертного і святкового січня ціна благородного металу зросла на 11% (!!!), а річний приріст перевищив 30% і в черговий раз залишив позаду практично всі інвестиційні активи», — додає В'ячеслав Фоменко.

Нагадаємо, що операції з банківськими металами «ОТП Банк» почав проводити з середини 2011 року і вже продав понад 32 кг золота.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація