UA

OTP Leasing забезпечить аеропорт «Бориспіль» новими таксі

Компанія OTP Leasing виграла тендер на лізинг 110 автомобілів для ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Нагадаємо, що на початку жовтня ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» оголосило тендер на придбання 110 автомобілів на умовах лізингу для створення нової служби таксі при аеропорті. Переможцем тендера визнано ТОВ «ОТП Лізинг», яке закупить для «Борисполя» 110 автомобілів марки Hyundai Sonatа. Сума угоди складе майже 50 млн грн.

«Автомобілі будуть укомплектовані всім необхідним обладнанням: системами відеоспостереження, таксометрами, касовими апаратами, GPS-навігаторами і терміналами для карток», — розповідає Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

За його словами, всі автомобілі будуть профінансовані компанією терміном на 3 роки.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація