UA

OTP Bank вітає переможців акції «7 шансів по 10 000 гривень»

Щасливими власниками грошових призів у розмірі 10 тис гривень стали клієнти банку, які у період з 3 жовтня до 30 листопада 2011 року відкрили строковий депозит на суму від 2 тис. грн на термін не менше 30 днів.

Вітаємо переможців акції «7 шансів виграти 10 000 грн.»: 

  • Селіванова Валентина Іванівна, м. Дніпропетровськ
  • Законнов Вадим Олександрович, м. Чернівці
  • Лапіна Ганна Василівна, АР Крим
  • Романішина Тетяна Олексіївна, м. Полтава
  • Сохацький Олексій Володимирович, м. Рівне
  • Прокопенко Алла Володимирівна, м. Київ
  • Грязнова Ірина Дмитрівна, м. Конотоп, Сумської обл.

Визначення переможців акції відбувалося шляхом випадкового вибору депозиту серед усіх депозитів учасників акції за допомогою спеціального програмного забезпечення. При цьому вклад бере участь у кожному розіграші грошового призу протягом 7 тижнів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація