UA

OTP Bank вітає переможців акції «7 шансів по 10 000 гривень»

Щасливими власниками грошових призів у розмірі 10 тис гривень стали клієнти банку, які у період з 3 жовтня до 30 листопада 2011 року відкрили строковий депозит на суму від 2 тис. грн на термін не менше 30 днів.

Вітаємо переможців акції «7 шансів виграти 10 000 грн.»: 

  • Селіванова Валентина Іванівна, м. Дніпропетровськ
  • Законнов Вадим Олександрович, м. Чернівці
  • Лапіна Ганна Василівна, АР Крим
  • Романішина Тетяна Олексіївна, м. Полтава
  • Сохацький Олексій Володимирович, м. Рівне
  • Прокопенко Алла Володимирівна, м. Київ
  • Грязнова Ірина Дмитрівна, м. Конотоп, Сумської обл.

Визначення переможців акції відбувалося шляхом випадкового вибору депозиту серед усіх депозитів учасників акції за допомогою спеціального програмного забезпечення. При цьому вклад бере участь у кожному розіграші грошового призу протягом 7 тижнів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація