UA

OTP Bank удостоївся нагороди Deutsche Bank за високу якість платежів

OTP Bank удостоївся щорічної нагороди від Deutsche Bank «EUR Straight Through Processing-(STP) Excellence Award» за досягнення у сфері якості виконання платежів в іноземній валюті, а саме – забезпечення наскрізної (автоматичної) обробки електронних трансакцій (STP).

Дана нагорода вручається банкам-кореспондентам Deutsche Bank зі значним річним обсягом платіжних трансакцій і часткою платежів, які не потребують ручної обробки, не нижче 97%
Частка STP-платежів OTP Bank у 2010 році за клієнтськими платежами, які проводилися через Deutsche Bank, становила 99,31%, за розрахунками на міжбанківському ринку – 100%.

Це вже друга нагорода в поточному році, а всього за період 2008-2010 рр. високу якість платежів АТ «ОТП Банк» було визнано і відзначено 5 разів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація