UA

OTP Bank удостоївся нагороди Deutsche Bank за високу якість платежів

OTP Bank удостоївся щорічної нагороди від Deutsche Bank «EUR Straight Through Processing-(STP) Excellence Award» за досягнення у сфері якості виконання платежів в іноземній валюті, а саме – забезпечення наскрізної (автоматичної) обробки електронних трансакцій (STP).

Дана нагорода вручається банкам-кореспондентам Deutsche Bank зі значним річним обсягом платіжних трансакцій і часткою платежів, які не потребують ручної обробки, не нижче 97%
Частка STP-платежів OTP Bank у 2010 році за клієнтськими платежами, які проводилися через Deutsche Bank, становила 99,31%, за розрахунками на міжбанківському ринку – 100%.

Це вже друга нагорода в поточному році, а всього за період 2008-2010 рр. високу якість платежів АТ «ОТП Банк» було визнано і відзначено 5 разів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація