UA

Private Banking від OTP Bank знову визнано кращим у Центральній та Східній Європі

Журнали The Banker і Professional Wealth Management (PWM) (входять до видавничої групи Financial Times Group) у рамках свого щорічного рейтингу банків, що надають послугу private banking і wealth management, назвали OTP Bank Plc. «Best Private Bank» у Центральній та Східній Європі.

«Цей успіх заснований на ретельному вибудовуванні відносин – не тільки з нашими клієнтами, але і з колегами по ринку, адаптивності інвестиційних моделей, які ми пропонуємо нашим клієнтам, до нових ринкових і законодавчих умов і, звичайно ж, – на довірі наших клієнтів, заробленій роками бездоганної роботи», – прокоментували нагороду в OTP Bank Plc. «Ми впевнені, що нашому успіху в Центральній та Східній Європі у значній мірі також посприяла широка представленість банку в цих регіонах, і, звичайно, професійна робота наших дочірніх банків в інших країнах», – додали представники OTP Bank Plc.

Про успішність напряму private banking в OTP Bank Plc. свідчать не тільки регулярні перемоги в рейтингу The Banker (це вже третя перемога банку в даній номінації), але й кількість клієнтів: станом на кінець вересня 2011 року OTP Private Banking обслуговував 29,3 тис. осіб, а загальна сума під управлінням становила 2,94 млрд євро.

Нагадаємо також, що визнання високого класу послуг private banking останнім часом отримував не тільки OTP Bank Plc., але і його дочірні банки. Зокрема, навесні цього року всесвітньо відомий британський фінансовий журнал Euromoney нагородив український OTP Bank за видатні досягнення у сфері розвитку послуг Private Banking в Україні за підсумками 2010 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація