UA

ОТП Банк став переможцем конкурсу «Краще Корпоративне Медіа України – 2011»

4 листопада в Києві відбулося нагородження переможців та номінантів щорічного національного конкурсу «Краще корпоративне медіа України – 2011».

OTP Bank став призером у всіх категоріях корпоративного медіа, в яких номінувався.

Гран-прі банк удостоївся за корпоративне видання категорії b2b – журнал «Private Banking», а «Журнал для малого та середнього бізнесу» було нагороджено у номінації: «За професіоналізм і максимальну відповідність контенту інтересам цільової аудиторії».

Друге місце банк отримав за промо-сайт: maninakarmani.otpbank.com.ua

Третє місце банк посів у категоріях «Корпоративний річний звіт» та «Корпоративна листівка». У категорії «Електронне видання» OTP Bank Ukrainian Market Flash виграв у номінації: «За благородну просвітницьку функцію, системний та професійний підхід у роботі з цільовою аудиторією».

За звання кращих і символічну «зірку» змагалися 102 корпоративних проекти в 14 категоріях: корпоративний блог, клубний промо-сайт, електронна газета, корпоративний сайт, мультимедійне видання, книга, річний звіт, корпоративна газета, корпоративне видання b2b, журнал для клієнтів, журнал для співробітників, корпоративний фільм, корпоративний календар, корпоративна листівка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація