UA

ОТП Банк став переможцем конкурсу «Краще Корпоративне Медіа України – 2011»

4 листопада в Києві відбулося нагородження переможців та номінантів щорічного національного конкурсу «Краще корпоративне медіа України – 2011».

OTP Bank став призером у всіх категоріях корпоративного медіа, в яких номінувався.

Гран-прі банк удостоївся за корпоративне видання категорії b2b – журнал «Private Banking», а «Журнал для малого та середнього бізнесу» було нагороджено у номінації: «За професіоналізм і максимальну відповідність контенту інтересам цільової аудиторії».

Друге місце банк отримав за промо-сайт: maninakarmani.otpbank.com.ua

Третє місце банк посів у категоріях «Корпоративний річний звіт» та «Корпоративна листівка». У категорії «Електронне видання» OTP Bank Ukrainian Market Flash виграв у номінації: «За благородну просвітницьку функцію, системний та професійний підхід у роботі з цільовою аудиторією».

За звання кращих і символічну «зірку» змагалися 102 корпоративних проекти в 14 категоріях: корпоративний блог, клубний промо-сайт, електронна газета, корпоративний сайт, мультимедійне видання, книга, річний звіт, корпоративна газета, корпоративне видання b2b, журнал для клієнтів, журнал для співробітників, корпоративний фільм, корпоративний календар, корпоративна листівка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація