UA

OTP Bank починає здійснювати операції з банківськими металами по всій Україні

Починаючи з 10 жовтня 2011 року Банк здійснює операції з готівковим та безготівковим золотом у всіх відділеннях мережі.

Це стало можливим завдяки продажам зливків з відкладеною поставкою. Спочатку банк укладає договір з клієнтом, в якому фіксується ціна угоди, потім клієнт вносить гроші на рахунок для оплати вартості золота, а через 2-3 дні зливки доставляються у відділення, де клієнт може забрати їх або розмістити на відповідальне зберігання.

Крім послуги купівлі - продажу готівкових зливків, Банк також пропонує відповідальне зберігання зливків, відкриття і ведення рахунків у золоті, а також купівлю - продаж безготівкового металу, який обліковується на поточному рахунку в золоті та відповідно до класифікації НБУ прирівнюється до іноземної валюти.

Нагадаємо, що день в день зливки золота можна купити в Головному офісі Банку, відділеннях «Софіївське» (м. Київ, вул. Софіївська, 12) та «Старокиївське» (м. Київ, вул. Кутузова, 12).

Банк здійснює операції з готівковими і безготівковими банківськими металами (операцій експертизи та зворотного викупу зливків проводяться лише в Головному офісі банку). Детальніше про переваги того чи іншого виду.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація