UA

OTP Bank пропонує клієнтам Private Banking нову унікальну карту BLACK

З 9 вересня 2011 року, в рамках спільного проекту з компанією «Quintessentially», АТ «ОТП Банк» розпочав продаж унікальної платіжної картки BLACK.

Преміальна карта BLACK – це новий для українського ринку ко-брендовий продукт, у якому поєднані дві ключові складові:

  • пакет послуг від ОТР Рrivate Вanking – лідера у сфері послуг Рrivate Вanking в Україні;
  • світовий консьєрж-сервіс і преміальні пропозиції від компанії Quintessentially – лідера з надання послуг Lifestyle Management у світі.
Преміальна карта BLACK

Карта BLACK від OTP Private Banking та Quintessentially відкриває для Клієнта цілий світ унікальних можливостей. Разом з пакетом преміальних послуг від ОТP Private Banking Клієнт отримує доступ до ексклюзивних програм від Quintessentially: світовий консьєрж-сервіс 24 години на добу 365 днів на рік, підтримка в оформленні віз для міжнародних подорожей, привілеї та знижки в Україні та у всьому світі від клубу Quintessentially, доступ до найвизначніших і яскравих подій у світі. Компанія Quintessentially, яка наразі має представництва у 60 містах світу, є глобальним елітарним клубом із девізом «accessing the inaccessible» або, іншими словами, «доступ до недоступного».

«Карта BLACK – це карта для успішних людей, які люблять подорожувати і в будь-якій країні світу хочуть почуватися як вдома, – коментує запуск нової унікальної карти начальник відділу Private Banking OTP Bank Олена Колосвєтова. – Все це можливо за підтримки OTP Private Banking і лайф-стайл від Quentessentially».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація