UA

Автомобільні та іпотечні кредити від ОТП Банк можна отримати на 1% дешевше

З 17 серпня 2011 року, кредит на авто та житло в АТ «ОТП Банк» можна отримати на 1% дешевше порівняно з діючими у Банку стандартними ставками.

Знижену процентну ставку отримає кожен, хто оформить заявку на кредит через сайт Банку. Отримати кредит на акційних умовах можна до 31 грудня 2011 року включно.

Для участі у програмі досить виконати лише два прості кроки:

  • заповнити спрощену анкету-заявку на отримання банківського продукту на корпоративному сайті Банку;
  • отримати підтвердження участі в акції і спеціальний персональний код реєстрації, який засвідчує наявність знижки на обраний кредит.

«Головна перевага цієї програми – гарантоване одержання кредиту зі знижкою. Відправивши заявку, клієнт може спокійно зайнятися збором необхідних документів – знижка на обраний продукт за ним вже закріплена. А після їх оформлення – отримати гарантійний лист Банку та відвідати обраний автосалон або агентство нерухомості для безпосереднього оформлення купівлі», – коментує начальник Сектора розвитку та підтримки Інтернет-ресурсів Ярослав Чигляєв.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація