UA

Автомобільні та іпотечні кредити від ОТП Банк можна отримати на 1% дешевше

З 17 серпня 2011 року, кредит на авто та житло в АТ «ОТП Банк» можна отримати на 1% дешевше порівняно з діючими у Банку стандартними ставками.

Знижену процентну ставку отримає кожен, хто оформить заявку на кредит через сайт Банку. Отримати кредит на акційних умовах можна до 31 грудня 2011 року включно.

Для участі у програмі досить виконати лише два прості кроки:

  • заповнити спрощену анкету-заявку на отримання банківського продукту на корпоративному сайті Банку;
  • отримати підтвердження участі в акції і спеціальний персональний код реєстрації, який засвідчує наявність знижки на обраний кредит.

«Головна перевага цієї програми – гарантоване одержання кредиту зі знижкою. Відправивши заявку, клієнт може спокійно зайнятися збором необхідних документів – знижка на обраний продукт за ним вже закріплена. А після їх оформлення – отримати гарантійний лист Банку та відвідати обраний автосалон або агентство нерухомості для безпосереднього оформлення купівлі», – коментує начальник Сектора розвитку та підтримки Інтернет-ресурсів Ярослав Чигляєв.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація