UA

Клієнт OTP Bank отримав подорож на двох до Мілану

Переможцем акції, що проводила компанія Vіsa серед держателів платіжних карток Visa Gold від OTP Bank та інших банків-учасників промо-акції з 14 березня по 14 липня 2011 року, став клієнт OTP Bank. Наразі він готується до незабутньої подорожі і ми щиро бажаємо йому приємного відпочинку, вдалого шопінгу та яскравих емоцій!

Сплачуючи за товари та послуги карткою Visa Gold, держателі карток мали можливість виграти подорож на двох до Мілана - світової столиці шопінгу. Крім того, розігрувалися 20 фотоапаратів та 20 дорожніх валіз, власником однієї з таких валіз став ще один клієнт OTP Bank!

Нагадуємо, що з карткою Visa Gold від OTP Bank Ви гарантовано отримуєте знижки у торговельно-сервісній мережі партнерів Visa, також для Вас завжди передбачені спеціальні послуги під час подорожей, зокрема:

  • екстрена організація медичної та юридичної допомоги;
  • екстрена допомога у разі втрати або крадіжки картки;
  • пільгові умови оформлення страхового поліса для подорожуючих за кордон тощо.

Ви можете бути впевнені у тому, що у будь-якій ситуації допомога надійде вчасно.

Замовити картку Visa Gold від OTP Bank Ви можете он-лайн на сайті Банку або зателефонувавши до Довідкового центру Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація