UA

Клієнт OTP Bank отримав подорож на двох до Мілану

Переможцем акції, що проводила компанія Vіsa серед держателів платіжних карток Visa Gold від OTP Bank та інших банків-учасників промо-акції з 14 березня по 14 липня 2011 року, став клієнт OTP Bank. Наразі він готується до незабутньої подорожі і ми щиро бажаємо йому приємного відпочинку, вдалого шопінгу та яскравих емоцій!

Сплачуючи за товари та послуги карткою Visa Gold, держателі карток мали можливість виграти подорож на двох до Мілана - світової столиці шопінгу. Крім того, розігрувалися 20 фотоапаратів та 20 дорожніх валіз, власником однієї з таких валіз став ще один клієнт OTP Bank!

Нагадуємо, що з карткою Visa Gold від OTP Bank Ви гарантовано отримуєте знижки у торговельно-сервісній мережі партнерів Visa, також для Вас завжди передбачені спеціальні послуги під час подорожей, зокрема:

  • екстрена організація медичної та юридичної допомоги;
  • екстрена допомога у разі втрати або крадіжки картки;
  • пільгові умови оформлення страхового поліса для подорожуючих за кордон тощо.

Ви можете бути впевнені у тому, що у будь-якій ситуації допомога надійде вчасно.

Замовити картку Visa Gold від OTP Bank Ви можете он-лайн на сайті Банку або зателефонувавши до Довідкового центру Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація