UA

Відділення OTP Bank «Софіївське» та «Старокиївське» починають здійснювати операції з банківськими металами

Починаючи з 1 серпня 2011 року у відділеннях АТ «ОТП Банк» «Софіївському» (м. Київ, вул. Софіївська, 12) та «Старокиївському» (м. Київ, вул. Кутузова, 12), будуть здійснюватися операції з готівковим та безготівковим золотом (окрім операцій експертизи та зворотного викупу зливків).

Першим такі операції у травні поточного року розпочав Головний офіс Банку (м. Київ, вул. Жилянська, 43), а з 1 серпня продаж банківських металів тут буде здійснюватись ще й у післяопераційній касі (щодня до 20:00 та в суботу).

Банк здійснює операції з готівковими та безготівковими банківськими металами. Детальніше про переваги того чи іншого виду.

Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як 30%-ий ріст цін на золото у 2010 році, так і постійні закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу.

У поточному році попит на золото продовжує стабільний зріст. Так, у першому півріччі 2011 року ціна на цей метал зросла на 14%, (в т.ч. на 8% лише у липні), що обумовлено нестабільністю світової економіки, що завжди веде до підвищеного попиту на золото.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація