UA

OTPdirekt допоможе в управлінні лімітами за дебетними картками

У системи дистанційного банкінгу від OTP Bank з'явилася ще одна важлива можливість – управління лімітами за дебетними картками. Тепер кожен користувач системи OTPdirekt може у будь-який зручний час встановити необхідний розмір ліміту на проведення операцій за карткою.

«Ця опція дозволить клієнту отримати більшу свободу в управлінні своїми фінансами, а банку – значно розвантажити операторів інформаційного центру, оскільки знизиться обсяг звернень з цього питання. Крім того, в сучасному світі доступ до звичайного телефону часто виявляється більш проблематичним, ніж доступ до Інтернету», – відзначив начальник відділу електронного бізнесу OTP Bank Володимир Шведченко.

Система дозволяє управляти лімітами за готівковими (ATM, каса банку) і безготівковими (OTPdirekt, Internet, POS-термінали в магазинах) операціями. Для управління лімітами, необхідно перейти у розділ «Банківські продукти», «Дебетні картки» і обрати необхідний картковий продукт. У відкритому інформаційному вікні буде доступний вибір картки для зміни ліміту. Далі залишається тільки натиснути на кнопку «Зміна лімітів» і вказати суму і термін дії нових лімітів. Важливий момент для користувачів з додатковими картами – не забувайте обирати правильну картку перед установкою лімітів!

Послуга доступна всім користувачам системи OTPdirekt.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація