UA

OTPdirekt допоможе в управлінні лімітами за дебетними картками

У системи дистанційного банкінгу від OTP Bank з'явилася ще одна важлива можливість – управління лімітами за дебетними картками. Тепер кожен користувач системи OTPdirekt може у будь-який зручний час встановити необхідний розмір ліміту на проведення операцій за карткою.

«Ця опція дозволить клієнту отримати більшу свободу в управлінні своїми фінансами, а банку – значно розвантажити операторів інформаційного центру, оскільки знизиться обсяг звернень з цього питання. Крім того, в сучасному світі доступ до звичайного телефону часто виявляється більш проблематичним, ніж доступ до Інтернету», – відзначив начальник відділу електронного бізнесу OTP Bank Володимир Шведченко.

Система дозволяє управляти лімітами за готівковими (ATM, каса банку) і безготівковими (OTPdirekt, Internet, POS-термінали в магазинах) операціями. Для управління лімітами, необхідно перейти у розділ «Банківські продукти», «Дебетні картки» і обрати необхідний картковий продукт. У відкритому інформаційному вікні буде доступний вибір картки для зміни ліміту. Далі залишається тільки натиснути на кнопку «Зміна лімітів» і вказати суму і термін дії нових лімітів. Важливий момент для користувачів з додатковими картами – не забувайте обирати правильну картку перед установкою лімітів!

Послуга доступна всім користувачам системи OTPdirekt.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація