UA

Група ОТП і Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр» розширюють партнерство

19 липня 2011 АТ «ОТП Банк» збільшив ліміт фінансування для ТОВ «Епіцентр-К» за рахунок відновлюваної кредитної лінії на суму 25 млн. дол. США строком на 5 років. З урахуванням існуючих інвестиційних лімітів, загальний обсяг фінансування збільшився до 55 млн. дол. США.

Одночасно, з липня 2011 року фінансова компанія «ОТП Кредит» та мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр» почали співпрацю за програмою споживчого кредитування. Відтепер, будівельно-господарські товари мережі «Епіцентр» стануть ще більш доступними для пересічного громадянина, адже на весь асортимент буде поширюватися кредитна пропозиція від «ОТП Кредит».

«Як відомо, вже впродовж кількох років в Україні працює не тільки «ОТП Банк», який став «локомотивом» угорської фінансової групи «OTP Group» на українському фінансовому ринку, але й інші компанії групи, які надають небанківські фінансові послуги. Наша співпраця з компанією «Епіцентр» – ідеальний приклад синергії, здавалося б, абсолютно різних послуг – корпоративного і споживчого кредитування. Упевнений, що така співпраця принесе користь усім сторонам: банку, самій компанії і клієнтам мережі, які значно розширять свої купівельні можливості разом з «ОТП Кредит», – вважає голова правління АТ «ОТП Банк» Дмитро Зінков.

Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр» – лідер будівельно-господарського ринку України – налічує 28 гіпермаркетів: 6 у столиці і 22 в регіонах. Загальна торговельна площа всіх гіпермаркетів у 2010 році склала 673 200 кв. м.

На сьогоднішній день гіпермаркети «Епіцентр» щодня є одним з найбільш відвідуваних місць в Україні. Сукупна кількість відвідувань, здійснених у національній мережі гіпермаркетів «Епіцентр» у 2010 році, вже перевищила кількість населення України у двічі і склала понад 100 млн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація