UA

ЄБРР збільшив ліміт на торгове фінансування для OTP Bank

Розмір лінії ЄБРР в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі для OTP Bank збільшено до 70 млн доларів США

У липні 2011 року Європейський банк реконструкції та розвитку в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі (Trade Facilitation Programme), учасником якої АТ «ОТП Банк» є з 2002 року, збільшив ліміт на 20 млн доларів США. Таким чином, загальна можлива сума гарантій, що випускаються ЄБРР для здійснення зовнішньоторговельної діяльності клієнтів OTP Bank, становить 70 млн доларів США на строк до трьох років. Крім того, в рамках даного ліміту OTP Bank може скористатися відновлювальною кредитною лінією на торгове фінансування на суму 20 млн доларів США.

У 2009-2010 роках в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі АТ «ОТП Банк» активно використовував гарантії ЄБРР при здійсненні документарних операцій клієнтів, і за підсумками 2010 року ЄБРР визнав АТ «ОТП Банк» найактивнішим банком-учасником Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР в Україні. Раніше цією почесною премією нагороджувалися банки «Райффайзен Банк Аваль» (2009 р.) і «Укрексімбанк» (2008 р.)

Нагадаємо, що Програма сприяння розвитку торгівлі ЄБРР впроваджена з метою стимулювання розвитку зовнішньої і внутрішньої торгівлі в країнах діяльності ЄБРР, включаючи Україну. У рамках цієї Програми ЄБРР надає гарантії міжнародним підтверджуючим банкам, беручи на себе політичні і комерційні платіжні ризики, пов'язані з міжнародними торговими операціями, які здійснюються банками в країнах діяльності ЄБРР. У програмі бере участь понад 126 банків-емітентів з 20 країн і понад 700 підтверджуючих банків з усього світу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація