UA

OTП Банк отримав нагороду Сommerzbank за високу якість платежів

OTP Bank отримав престижну нагороду одного з провідних банків Німеччини Commerzbank AG за високу якість міжнародних розрахунків – «STP Award 2010 Excellent Quality».

Дана нагорода вручається за значний загальний обсяг платіжних трансакцій та за високу частку платежів, що не потребують ручної обробки, і свідчить про майже стовідсоткову якість виконання OTP Bank вихідних автоматичних платежів в євро (STP / Straight Through Processing) через Commerzbank AG, Німеччина.

Частка STP-платежів OTP Bank у 2010 році за платежами клієнтів, що здійснювалися через Commerzbank AG, склала 98,16%, за розрахунками на міжбанківському ринку — 99,79%.

Це вже не перша нагорода Банку у сфері розрахунків: у 2009 та 2010 роках банки-кореспонденти також відмічали АТ «ОТП Банк» за високу якість платежів.

«Дана нагорода свідчить про високу якість наданих банком послуг, відображає професійний рівень співробітників, а також відповідність рівня розрахункових операцій, що здійснює OTP Bank, сучасним стандартам та світовим тенденціям у банківській сфері», — зазначає директор з операційної діяльності Наталія Шевченко.

В 2011 році показник STP за всіма видами платежів залишається на такому ж високому рівні, його середнє значення за поточний період складає 99,37%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація