UA

«ОТП Лізинг» спустила на воду первістка «НІБУЛОНівської» флотилії

Компанія «ОТП Лізинг» бере активну участь в будівництві флоту з шести буксирів для одного з найбільших сільськогосподарських підприємств «НІбулон» (Миколаїв), перший з яких було завершено та спущено на воду 31 травня 2011 року.

Корабель профінансовано коштами компанії «ОТП Лізинг» та буде знаходитися у її власності до закінчення строку лізингової угоди, укладеної  на 5 років.  Судна будуть обслуговувати вже побудовані 24 зернові баржі, в рамках проекту реанімації українського річного судноплавства.

«Також найближчим часом в Будапешті буде схвалено проект з фінансування двох наступних буксирів, які знаходяться на заключній стадії будівництва на заводі «Океан», що дозволить нам профінансувати вже в липні додаткові два судна «НІбулона» і, таким чином, забезпечити 50% загального фінансування флоту буксирів даної компанії» - говорить генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». Основним напрямом діяльності компанії  є надання послуг з довгострокового фінансового та оперативного лізингу. Компанія активно працює як з великим, так і з середнім корпоративним бізнесом.

На початок 2010 року активи компанії склали 6 млн грн. За показником нового бізнесу в 2010 році компанія «ОТП Лізинг» увійшла в четвірку найактивніших українських лізингових компаній, а за розміром лізингового портфеля – посіла 12 місце серед 20 компаній – членів Асоціації «Українське об‘єднання лізингодавців».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація