UA

OTP Bank підтримає підприємців

OTP Bank розпочав акцію для представників малого та середнього бізнесу, спрямовану на підтримку підприємств у період змін ринкових умов та податкового законодавства.

У період із середини травня по 16 листопада, будь-яка новостворена компанія може придбати один із діючих тарифних пакетів Банку* для обслуговування поточного рахунку лише за одну гривню. Новоствореними компаніями вважаються підприємства, засновані після 1 січня 2011 року у зв’язку з перереєстрацією бізнесу приватних підприємців на юридичних осіб, а також компанії – юридичні особи, від дати державної реєстрації яких минуло не більше 60 календарних днів.

«Клієнтам OTP Bank, які скористаються умовами акційної пропозиції, не доведеться додатково сплачувати за переоформлення рахунків, тому що закриття старих поточних рахунків приватних підприємців для них є безкоштовним. Також виключно для них діє унікальна можливість зберегти вигідний діючий тарифний пакет фізичної особи - підприємця для новоствореної компанії», — коментує переваги акційної пропозиції Руслан Співак, начальник Управління по роботі з підприємствами малого та середнього бізнесу OTP Bank.

Детальну інформацію про діючі пакети шукайте тут

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація