UA

OTP Bank розширив свою присутність у віртуальному просторі

OTP Bank випустив на ринок новий продукт – віртуальну платіжну карту Visa Virtuon.

Ця карта призначена спеціально для здійснення безготівкових розрахунків у мережі Інтернет. За допомогою цієї карти можна абсолютно безпечно оплачувати комунальні послуги, сплачувати мобільні рахунки, товари в Інтернет-магазинах, бронювати номери в готелях та авіаквитки, брати участь в Інтернет-аукціонах тощо. На віртуальній карті відсутня магнітна смуга, смуга для підпису та PIN-код. Саме ці особливості забезпечують максимальний рівень безпеки при розрахунках цією карткою у мережі Інтернет.

«Розрахунки в мережі стають все більш популярними – адже кожен із нас прагне максимально економити свій час. Водночас, багато клієнтів побоюються використовувати для розрахунків у мережі свій основний «пластик», остерігаючись так званого «фішингу» – карткового шахрайства в мережі. А користуючись спеціальними віртуальними картами, клієнт нічим не ризикує, оскільки може зберігати на карті рівно ту суму, яка потрібна йому для найближчих розрахунків», – розповідає Світлана Сіроженко, заступник начальника Управління роздрібного бізнесу OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація