UA

OTP Bank відкриває двері у VIP-зали 600 аеропортів світу!

OTP Bank пропонує новий сервіс, що дозволяє кожному власнику картки Visa Platinum від OTP Bank відчути себе VIP-персоною – карту Priority Pass.

Ця карта надає її власникові вільний доступ до VIP-залів очікування (Lounges) понад 600 аеропортів у всьому світі незалежно від класу перельоту і авіакомпанії. Держателі платіжних карт Visa Platinum від OTP Bank можуть отримати карту Priority Pass абсолютно безкоштовно.

Отримання карти Priority Pass дає її власникам цілу низку переваг.

Так, для входу до VIP-залу очікування достатньо лише пред'явити картку; клієнт OTP Bank має можливість запросити до залу очікування своїх гостей; у кожному залі клієнт може комфортно відпочити та отримати низку додаткових безкоштовних пропозицій, які є індивідуальними для кожного залу очікування. Варто відзначити, що Priority Pass діє без попереднього бронювання.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація