UA

OTP Bank відкриває двері у VIP-зали 600 аеропортів світу!

OTP Bank пропонує новий сервіс, що дозволяє кожному власнику картки Visa Platinum від OTP Bank відчути себе VIP-персоною – карту Priority Pass.

Ця карта надає її власникові вільний доступ до VIP-залів очікування (Lounges) понад 600 аеропортів у всьому світі незалежно від класу перельоту і авіакомпанії. Держателі платіжних карт Visa Platinum від OTP Bank можуть отримати карту Priority Pass абсолютно безкоштовно.

Отримання карти Priority Pass дає її власникам цілу низку переваг.

Так, для входу до VIP-залу очікування достатньо лише пред'явити картку; клієнт OTP Bank має можливість запросити до залу очікування своїх гостей; у кожному залі клієнт може комфортно відпочити та отримати низку додаткових безкоштовних пропозицій, які є індивідуальними для кожного залу очікування. Варто відзначити, що Priority Pass діє без попереднього бронювання.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація