UA

НХМУ та АТ «ОТП Банк» підписали Меморандум про співпрацю

Національний художній музей України у співпраці з OTP Bank розпочинають спільний проект, метою якого є поповнення колекції НХМУ творами актуального вітчизняного мистецтва.

Проект покликаний відкрити новий великий етап у колекційній діяльності Національного художнього музею України і стане безпрецедентною подією у художньому житті всієї країни. На надані банком кошти музей зможе придбати твори українських митців кінця 1980-х – 1990-х років. У зібранні музею вже представлена низка значущих імен 1980 – 2000-х років – твори Олега Голосія, Олександра Гнилицького, Віктора Марущенка, Юрія Соломка, Іллі Ісупова, Дмитра Кавсана. Проте через історичні обставини музей не володіє представницькою колекцією цього періоду. Заповнюючи цю прогалину, спільний проект з OTP Bank має довести, що у Національного художнього музею України завжди є реальна можливість переглянути, доповнити і розширити колекцію.

Проект триватиме п’ять років. За цей час до колекції музею надходитиме щонайменше 3 твори щороку. Для реалізації проекту в Національному художньому музеї України створена робоча група, яку очолює Генеральний директор Анатолій Іванович Мельник.

Першим етапом співпраці є придбання наступних творів, які стануть гідним доповненням колекції музею:

1. Андрій Сагайдаковський. «Миють підлогу». Килимок, акрил. 1990-ті.
2. Ілля Чічкан. Серія «Сплячі принци України». 6 світлин. 1997.
3. Олександр Ройтбурд. З помпейського циклу. Полотно, олія. 2001.

«Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних просвітницьких та художніх акціях, що акумулюють провідні креативні гіпотези та демонструють кращі роботи найяскравіших представників сучасної арт-сцени» – зазначає Голова Правління АТ «ОТП Банк» Дмитро Зінков.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація