UA

OTP Bank покращив умови за іпотечними та автомобільними кредитами

OTP Bank знизив відсоткові ставки, а також рівень першого внеску за автомобільними і іпотечними кредитами.

Таким чином, ставка за автокредитами знизилася на 1,5-2% і віднині становить 6,99% - 15,99%  залежно від розміру авансового платежу і терміну кредитування. Вимоги до авансового платежу також знижено – відтепер для отримання автокредиту досить внести 20% вартості покупки замість 30%, як було раніше. Крім того, розширився модельний ряд авто, які кредитує банк.

На більш лояльних умовах тепер можна отримати також і іпотечний кредит: ставка за іпотекою в OTP Bank знизилася на 1,5%, а перший внесок тепер становить 30% (раніше 40%). Крім того, іпотечні кредити надаються в усіх відділеннях банку, в той час як раніше їх можна було отримати тільки у відділеннях, розташованих у містах-мільйонниках.

«Рішення OTP Bank пом'якшити умови видачі авто та іпотечних кредитів відповідає загальноринковим тенденціям: фінансові установи з початку першого кварталу поступово знижують ставки і збільшують терміни кредитування, – говорить Світлана Спіцина, начальник відділу кредитних продуктів OTP Bank. – Так, за перший квартал 2011 року середньоринкові відсоткові ставки за автокредитами знизилися на 1-2%, а на іпотеку – на 0,5-1,5%. Ймовірно, за стабільної економічної ситуації і зростання платоспроможності населення, до кінця року можна очікувати певних послаблень в умовах кредитування, однак навряд чи вони будуть суттєвими».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація