UA

OTP Bank покращив умови за іпотечними та автомобільними кредитами

OTP Bank знизив відсоткові ставки, а також рівень першого внеску за автомобільними і іпотечними кредитами.

Таким чином, ставка за автокредитами знизилася на 1,5-2% і віднині становить 6,99% - 15,99%  залежно від розміру авансового платежу і терміну кредитування. Вимоги до авансового платежу також знижено – відтепер для отримання автокредиту досить внести 20% вартості покупки замість 30%, як було раніше. Крім того, розширився модельний ряд авто, які кредитує банк.

На більш лояльних умовах тепер можна отримати також і іпотечний кредит: ставка за іпотекою в OTP Bank знизилася на 1,5%, а перший внесок тепер становить 30% (раніше 40%). Крім того, іпотечні кредити надаються в усіх відділеннях банку, в той час як раніше їх можна було отримати тільки у відділеннях, розташованих у містах-мільйонниках.

«Рішення OTP Bank пом'якшити умови видачі авто та іпотечних кредитів відповідає загальноринковим тенденціям: фінансові установи з початку першого кварталу поступово знижують ставки і збільшують терміни кредитування, – говорить Світлана Спіцина, начальник відділу кредитних продуктів OTP Bank. – Так, за перший квартал 2011 року середньоринкові відсоткові ставки за автокредитами знизилися на 1-2%, а на іпотеку – на 0,5-1,5%. Ймовірно, за стабільної економічної ситуації і зростання платоспроможності населення, до кінця року можна очікувати певних послаблень в умовах кредитування, однак навряд чи вони будуть суттєвими».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація