UA

OTP Bank долучився до прекрасного

OTP Bank підтримав Фестиваль сучасного угорського кіно в Україні.

Вже другий рік поспіль OTP Bank виступає генеральним партнером Фестивалю сучасного угорського кіно в Україні. Цього року в рамках кінофестивалю буде показано 5 нових угорських фільмів, які можна буде переглянути в кінотеатрі «Київ» з 12 по 18 травня. Так, 13 і 17 травня можна буде подивитися драму «Такі, як є», 14 травня – комедію «Паніка», 15 і 18 травня – драму «Емігрант: все інакше», а 15 і 16 травня – ambient movie «Чумацький шлях».

«Для OTP Bank важливо представити в Україні не лише найкращі банківські традиції Угорщини, а й познайомити з культурою цієї країни. Упевнений, що з кожним новим угорським фестивалем ми краще пізнаємо культуру і традиції наших країн і зрозуміємо, що вони ближче, ніж може здатися на перший погляд», – сказав голова Наглядової ради OTP Bank Пал Ковач на відкритті кінофестивалю.

Час початку перегляду, а також вартість квитків можна з‘ясувати в кінотеатрі «Київ» за телефоном (044) 234-3380.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація