UA

OTP Bank долучився до прекрасного

OTP Bank підтримав Фестиваль сучасного угорського кіно в Україні.

Вже другий рік поспіль OTP Bank виступає генеральним партнером Фестивалю сучасного угорського кіно в Україні. Цього року в рамках кінофестивалю буде показано 5 нових угорських фільмів, які можна буде переглянути в кінотеатрі «Київ» з 12 по 18 травня. Так, 13 і 17 травня можна буде подивитися драму «Такі, як є», 14 травня – комедію «Паніка», 15 і 18 травня – драму «Емігрант: все інакше», а 15 і 16 травня – ambient movie «Чумацький шлях».

«Для OTP Bank важливо представити в Україні не лише найкращі банківські традиції Угорщини, а й познайомити з культурою цієї країни. Упевнений, що з кожним новим угорським фестивалем ми краще пізнаємо культуру і традиції наших країн і зрозуміємо, що вони ближче, ніж може здатися на перший погляд», – сказав голова Наглядової ради OTP Bank Пал Ковач на відкритті кінофестивалю.

Час початку перегляду, а також вартість квитків можна з‘ясувати в кінотеатрі «Київ» за телефоном (044) 234-3380.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація