UA

OTP Bank розпочинає здійснення операцій з банківськими металами

Починаючи з 12 травня 2011 року, у головному офісі АТ «ОТП Банк» буде здійснюватись спектр операцій з готівковим та безготівковим золотом.

Операції з готівковими банківськими металами включають:

  • купівлю та продаж готівкових банківських металів (зливки різної ваги від 1 грама до 1 кілограма);
  • відповідальне зберігання зливків банківських металів у сховищі банку;
  • експертизу банківських металів, що приймаються банком на відповідальне зберігання або купуються у клієнта.

Перевага готівкових металів полягає у тому, що золото є одним із найнадійніших інструментів для інвестування коштів. Зливки металів компактні та зручні для зберігання, а також можуть слугувати чудовим подарунком. Готівкові банківські метали – відмінний фінансовий інструмент для довгострокового інвестування, який є невід’ємною частиною диверсифікованого інвестиційного портфеля.

Операції з безготівковими банківськими металами включають:

  • обслуговування поточного рахунку у банківських металах;
  • купівлю та продаж безготівкових банківських металів.

Перевага безготівкових банківських металів полягає у тому, що їх можна придбати дешевше через відсутність витрат на виготовлення, страхування та перевезення зливків. Спред (різниця) між цінами купівлі та продажу безготівкових банківських металів є мінімальним. Водночас, безготівкові метали забезпечені відповідною кількістю зливків, тому надійність такого виду інвестування жодним чином не поступається готівковим зливкам.

Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як 30%-ий ріст цін на золото у 2010 році, так і постійні закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу.

Незабаром всіма цими та іншими перевагами операцій із банківськими металами зможуть скористатися клієнти нашого банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація