UA

OTP Bank розпочинає здійснення операцій з банківськими металами

Починаючи з 12 травня 2011 року, у головному офісі АТ «ОТП Банк» буде здійснюватись спектр операцій з готівковим та безготівковим золотом.

Операції з готівковими банківськими металами включають:

  • купівлю та продаж готівкових банківських металів (зливки різної ваги від 1 грама до 1 кілограма);
  • відповідальне зберігання зливків банківських металів у сховищі банку;
  • експертизу банківських металів, що приймаються банком на відповідальне зберігання або купуються у клієнта.

Перевага готівкових металів полягає у тому, що золото є одним із найнадійніших інструментів для інвестування коштів. Зливки металів компактні та зручні для зберігання, а також можуть слугувати чудовим подарунком. Готівкові банківські метали – відмінний фінансовий інструмент для довгострокового інвестування, який є невід’ємною частиною диверсифікованого інвестиційного портфеля.

Операції з безготівковими банківськими металами включають:

  • обслуговування поточного рахунку у банківських металах;
  • купівлю та продаж безготівкових банківських металів.

Перевага безготівкових банківських металів полягає у тому, що їх можна придбати дешевше через відсутність витрат на виготовлення, страхування та перевезення зливків. Спред (різниця) між цінами купівлі та продажу безготівкових банківських металів є мінімальним. Водночас, безготівкові метали забезпечені відповідною кількістю зливків, тому надійність такого виду інвестування жодним чином не поступається готівковим зливкам.

Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як 30%-ий ріст цін на золото у 2010 році, так і постійні закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу.

Незабаром всіма цими та іншими перевагами операцій із банківськими металами зможуть скористатися клієнти нашого банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація