UA

OTP Bank розподілив прибуток за 2010 рік

За результатами зборів акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 15 квітня 2011 року, були затверджені результати роботи, а також прийнято рішення про розподіл прибутку за 2010 рік. Нагадаємо, що за результатами 2010 року чистий прибуток АТ «ОТП Банк» становив 563 500 000 грн за національними стандартами звітності.

Так, було вирішено направити 28,1 млн грн до резервного фонду банку, 35 млн грн на покриття збитків 2009 року і 500 млн грн – на виплату дивідендів. Крім того було затверджено новий склад Наглядової ради. Так, замість Чаба Надь та Ласло Вагі до Наглядової ради увійшли Ілдіко Каталін Сюч борошно і Агнеш Куммер (члени Наглядової ради). На сьогоднішній день до Наглядової ради OTP Bank входять 7 осіб: Голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк» – Пал Ковач та члени Наглядової ради – Іштван Добош, Андраш Бечеі, Андраш Гроф, Антал Дьюлаварі, Ілдіко Каталін Сюч Борошни і Агнеш Куммер.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація