UA

Private Banking від OTP Bank визнано Best of the Best

24 березня були оприлюднені результати конкурсу кращих брендів Best of the Best. Переможцем у номінації «Управління приватним капіталом» визнано Private Banking OTP Bank.

Щорічна премія Best of the Best, організатором якої є журнал «Cigar Clan Україна», вручається в Києві з 2005 року. Премію отримують найкращі бренди категорії люкс, які допомагають комфортно жити, гідно будувати бізнес і чудово відпочивати «за найвищим ґатунком». «До пріоритетів премії Best of the Best належать всі атрибути і прояви поняття« якість життя ». У 2011 році премія вручається вже вшосте у наступних номінаціях: автомобілі, одяг, ювелірні вироби, авіакомпанії, девелопмент і управління приватним капіталом», – повідомили в оргкомітеті премії.

Відбір номінантів та переможців здійснювався наступним чином: протягом року на сторінках журналу «Cigar Clan Україна» публікувалася інформація про номінантів та переможців премії Best of The Best. Читачі журналу обрали лауреатів премії серед тих компаній, чия продукція була визнана найбільш гідною. Переможці у шести номінаціях були визначені шляхом голосування серед членів ділових клубів Києва.

«Для бізнес-лінії Private Banking OTP Bank в Україні це вже друга нагорода за цей рік, і третє «золото» для групи OTP в цілому, – говорить Олена Колосвєтова, начальник відділу Private Banking АТ «ОТП Банк». – У лютому цього року всесвітньо відомий британський фінансовий журнал Euromoney оголосив лауреатів номінації Private Banking Poll – однієї із найпрестижніших нагород у світовій банківській індустрії у сфері Private Banking. Кращим банком, що надає послуги Private Banking в Україні, за підсумками 2010 року був визнаний АТ «ОТП Банк». Ця друга поспіль нагорода надихає нас на нові перемоги і слугує свідченням високих стандартів OTP Bank у цьому сегменті. Private Banking OTP Bank отримав не тільки міжнародне визнання, а й був визнаний кращим на думку українських експертів, що підтверджує, що якість наших послуг і ефективність управління капіталом задовольняють навіть найвибагливіших клієнтів».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація